МАГАЗИНИ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Львів, вул. Л. Кобилиці 13, Брюховичі, вул. Львівська 3В

Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380634755575

Львів / Брюховичі
понеділок - пʼятниця: 08:00–18:00
субота: 08:00-14:00 / 08:00-15:00
неділя: зачинено


  • К-23 КЛЕЙ «SUPER FACADE 2 IN 1»

К-23 КЛЕЙ «SUPER FACADE 2 IN 1»

  • Виробник: БудМікс
  • Модель: К-23 КЛЕЙ «SUPER FACADE 2 IN 1»
  • Наявність: 100

0.00 грн

- +

К-23 КЛЕЙ «SUPER FACADE 2 IN 1»

ДЛЯ ЗОВНІШНІХ ТА ВНУТРІШНІХ РОБІТ

 

ОПИС:

К-23 – армована волокном полімерцементна модифікована суха клейова суміш. Для зовнішніх та внутрішніх робіт. клей універсальний для приклеювання пінопласту, мінвати та перетяжки армуючої сітки в системах утеплення фасадів.

 

ПЕРЕВАГИ:

  • для зовнішніх та внутрішніх робіт
  • морозостійкий, водовідпірний
  • екологічно чистий
  • зручний у використанні

 

ЗАСТОСУВАННЯ

К-23 – армована волокном полімерцементна модифікована суха клейова суміш на основі високоякісного цементу та модифікаторів провідних європейських виробників для закріплення плит з пінополістиролу (в тому числі екструдованого) та мінеральної вати на бетонних, цегляних, поштукатурених поверхнях та виконання гідрозахисного армованого шару при влаштуванні систем утеплення будівель.

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу,бруду, залишків фарб, мастил та ін. Штукатурку, яка відстає від основи, видалити. Поверхню стіни з штукатуркою чи без неї зачистити механічним способом, наприклад, з використанням дротяної щітки і вимити водою під тиском. Нерівності більше 10 мм та місця, де видалено штукатурку, вирівняти з використанням штукатурки Ш-4 «УНІВЕРСАЛ». Поверхні з підвищеним водопоглинанням зволожити або обробити грунтівкою Г -1 «ПРЕМІУМ», згідно інструкції

 

ПРИГОТУВАННЯ

Клейову розчинову суміш готувати з розрахунку 0,22-0,24 л води на 1 кг сухої суміші, поступово засипаючи суху суміш з мішка у ємність з чистою водою при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до утворення однорідної маси без грудок. Витримати 5 хв. розчинову суміш повторно перемішати.

 

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

 

Приклеювання теплоізоляційних плит

 

При приклеюванні плит на рівні поверхні нанесення клею виконувати за допомогою шпателя із зубцями 10×10 мм, рівномірно розподіляючи масу по всій поверхні. При приклеюванні на нерівні основи на відстані 3 см від краю плити нанести клей суцільною смугою шириною 3-4 см, влаштовуючи розриви для запобігання утворенню повітряних пробок.  На решту поверхні плити розміром 50×100 см викласти 3-4 грудки клею. Плити повинні бути приклеєні не менше, ніж на 50% площі своєї поверхні. Плити з екструдованого пінопласту попередньо обробити грубим наждачним папером для надання шорсткості. На мінвату клей наносити на всю поверхню плити, попередньо промастивши її для забезпечення надійного зчеплення. Після нанесення клею плиту прикласти до стіни на призначене місце і притиснути до отримання рівної площини з сусідніми плитами. Видалити надлишок клею — на торцях не повинно бути залишків. Теплоізоляційні плити приклеювати з розбіганням швів. Механічне закріплення та виконання гідрозахисного покриття проводити не раніше 3-х днів після приклеювання плит.

 

Виконання гідрозахисного армованого шару

 

Клей наносити на поверхню плити з використанням шпателя з рівним краєм   суцільними смугами на ширину армувальної сітки. Шпателем з зубцями 10×10 мм провести вирівнювання товщини шару клею. Використовуючи шпатель з рівним краєм, втиснути сітку і рівно зашпаклювати. Сітка повинна бути повністю втопленою в клей, рівномірно натягнутою, без складок і пухирів. Перекриття сусідніх смуг сітки повинне становити не менше 10 см. Товщина отриманого покриття – 3-4 мм. Нанесення декоративних штукатурок проводити не раніше трьох діб після виконання гідрозахисного шару.

 

При виконанні монтажних, армувальних та оздоблювальних робіт  обов’язково завішувати фасад захисною сіткою для оберігання від прямого сонячного проміння, вітру і дощу, а при вітряній чи спекотній погоді періодично (не рідше 3 разів за 12 год.) додатково зволожувати нанесені покриття. Температура повітря, основи та використовуваних матеріалів повинна бути в межах від +5°С до +30°С.

 

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов (t=20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватися.

 

ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі. Гарантійний термін – 12 місяців від дати виробництва.

 

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА:

Виробник гарантує відповідність продукції декларованим технічним характеристикам при умові дотримання правил транспортування, зберігання та дотримання даної інструкції.

За використання матеріалу не за призначенням виробник відповідальності не несе.

 

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

К-23, КЛЕЙ, «SUPER FACADE 2 IN 1», ДЛЯ ЗОВНІШНІХ ТА ВНУТРІШНІХ РОБІТ

Knauf
IFcem
СТОУНЛАЙТ
Sniezka
Будмікс
YTONG
Aeroc
Intertool
Greinplast
Lezard
Розробка сайту IhorKo Будівельні маркети Львів - Брюховичі ☎ Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380633475575, © 2024