МАГАЗИНИ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Львів, вул. Л. Кобилиці 13, Брюховичі, вул. Львівська 3В

Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380634755575

Львів / Брюховичі
понеділок - пʼятниця: 08:00–18:00
субота: 08:00-14:00 / 08:00-15:00
неділя: зачинено


  • Ш-1 ШТУКАТУРКА «МАШИННА» ГІПСОВА

Ш-1 ШТУКАТУРКА «МАШИННА» ГІПСОВА

  • Виробник: БудМікс
  • Модель: Ш-1 ШТУКАТУРКА «МАШИННА» ГІПСОВА
  • Наявність: 100

0.00 грн

- +

Ш-1 ШТУКАТУРКА «МАШИННА»

ГІПСОВА

ОПИС:

Ш-1 – гіпсова суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон та ін.). Для внутрішніх робіт. Призначена, як для ручного, так і для машинного нанесення. Безпилове затирання. Товщина шару до 25мм. З перлітом.

 

ПЕРЕВАГИ:

  • машинне та ручне нанесення
  • використовується як стартова шпаклівка
  • з утеплюючим ефектом
  • гладка поверхня після безпилового затирання

 

ЗАСТОСУВАННЯ

Ш-1 – гіпсова суміш з наповнювачами та спеціальними добавками для вирівнювання поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон та ін.). Для внутрішніх робіт. Призначена, як для ручного, так і для машинного нанесення.

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від забруднень, фарби та крихких ділянок. Поверхні з підвищеним водопоглинанням обробити ґрунтівкою Г-1, згідно інструкції.

 

ПРИГОТУВАННЯ

Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хвилин та повторно перемішати. При машинному нанесенні розчинова суміш готується відповідно інструкції до машини.

 

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Розчинову суміш нанести рівномірно на стіну за допомогою кельми або ковша. При машинному нанесенні роботи виконувати згідно рекомендацій виробника установки. Поверхню вирівняти правилом. Після початку тужавіння (при несильному натисканні пальцем залишається невелика вм’ятина, розчин не залишається на пальці) дрібні нерівності усунути, зрізаючи їх широким шпателем. При нанесенні штукатурки у два шари на першому нарізати гострим інструментом сітку глибиною до 5 мм для кращого зчеплення шарів.

Після затужавіння штукатурки (поверхня волога, але вм’ятини від пальця не утворюються) поверхню розмити зволоженою губчатою теркою та широким шпателем провести фінішне загладжування. Подальші роботи (фінішне шпаклювання, наклеювання шпалер) проводити після повного висихання штукатурки, що при нормальних умовах досягається через 2-3 доби.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Виробник гарантує відповідність продукції декларованим технічним характеристикам при умові дотримання правил транспортування, зберігання та дотримання даної інструкції.

За використання матеріалу не за призначенням виробник відповідальності не несе.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Ш-1, ШТУКАТУРКА, «МАШИННА», ГІПСОВА

Knauf
IFcem
СТОУНЛАЙТ
Sniezka
Будмікс
YTONG
Aeroc
Intertool
Greinplast
Lezard
Розробка сайту IhorKo Будівельні маркети Львів - Брюховичі ☎ Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380633475575, © 2024