МАГАЗИНИ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Львів, вул. Л. Кобилиці 13, Брюховичі, вул. Львівська 3В

Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380634755575

Львів / Брюховичі
понеділок - пʼятниця: 08:00–18:00
субота: 08:00-14:00 / 08:00-15:00
неділя: зачинено


  • GREINPLAST SW ШПАКЛЮВАЛЬНА МАСА

GREINPLAST SW ШПАКЛЮВАЛЬНА МАСА

  • Виробник: GREINPLAST
  • Модель: GREINPLAST SW ШПАКЛЮВАЛЬНА МАСА
  • Наявність: 100

0.00 грн

- +

GREINPLAST SW

ШПАКЛЮВАЛЬНА МАСА

МОКРА ШПАКЛІВКА

 

УВАГА! Ми пропонуємо Вам шпаклювальну масу марки «GREINPLAST» виготовлену в РЕСПУБЛІЦІ ПОЛЬЩА, на відміну від більшості магазинів, що здійснюють продаж виробів «GREINPLAST» українського виробництва!

ЗНИЖКИ НА ОПТ: при купівлі від 5 відер ціна становить 300 гривень за одиницю!

 

СКЛАД ПРОДУКТУ GREINPLAST

Суміш мінеральних наповнювачів, додатків, котрі покращюють адгезію, консервантів, модифікаторів та води.

Мінеральні наповнювачі, засоби для консервування, модифікування і підвищення адгезії та вода. Продукт готовий до використання. Застосовувати тільки в приміщеннях, які не підлягають тривалому впливу вологи. Служить для отримання дуже гладких поверхонь стін та стель перед фарбуванням або наклеюванням шпалер. Застосовувати на всі мінеральні основи (бетон, гіпсові, цементні і цементно-вапняні штукатурки) та гіпсокартонні плити.

 

ЗБЕРІГАННЯ

Термін придатності в закритій упаковці протягом 12 місяців від дати виготовлення при температурі від +5 °C до +30 °С. Відкриття упаковки може значно скоротити час використання препарату. Дата виготовлення, асортимент та номер партії вказані на упаковці

 

ПІДГОТОВКА ДО РОБОТИ

Основа повинна бути несучою, щільною, сухою, очищеною від пилу, бруду, залишків мастил, жирів та будь-яких речовин, що перешкоджатимуть зчепленню. Видимі грибки та плісняву, так само як і паронепроникні малярні покриття, потрібно усунути. Основу з більшою абсорбцією потрібно загрунтувати відповідно розведеною грунтівкою. Існуючі тріщини розширити, натомість впадини, що утворилися, потрібно вирівняти шпаклівками. У такому випадку шпаклювання можна виконувати після повного висихання і остаточного вирівнювання.

 

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Безпосередньо перед насененням масу потрібно вимішати за допомогою низькооборотної мішалки. Одноразово приготувати таку кількість матеріалу, яка може бути використана протягом 60 хв. Занадто висока швидкість мішалки може призвести до аерації маси, яка, в кінцевому результаті, призводить до утворення бульбашок повітря під час шпаклювання. Для того, щоб отримати бажану робочу консистенцію можна додати невелику кількість води ( не більше ніж 1% на кожну упаковку). Рівномірно накладати товщиною приблизно 1мм. Можна повторно накладати, щоб досягнути бажаного ефекту тільки після повного висихання попереднього шару. Час висихання залежить від температури та вологості повітря, в загальному це 12 год на 1мм штукатурки. Перед фарбуванням після повного висихання гладь зашліфувати та зачистити.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ПРИМІТКИ

Температура навколишнього середовища під час нанесення і висихання шпаклівки повинна бути від +5 С до +30 С. Оптимальна температура під час нанесення +20 С. Безпосередньо перед насененням масу потрібно вимішати за допомогою низькооборотної мішалки. Інструменти промити водою одразу після закінчення роботи. Забруднення усувати до висихання. Інформація, яка міститься в інструкціях має на меті забезпечити оптимальне використання продукту, проте не є підставою для юридичної відповідальності виробника, тому що умови виконання робіт залишаються поза його контролем. Роботи виконувати згідно з правилами будівельної справи. У випадку використання матеріалу з виробами інших Виробників ми не несемо відповідальності за наслідки.

 

Термін придатності в закритій упаковці протягом 12 місяців від дати виготовлення при температурі від +5 °C до +30 °С. Відкриття упаковки може значно скоротити час використання препарату.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Knauf
IFcem
СТОУНЛАЙТ
Sniezka
Будмікс
YTONG
Aeroc
Intertool
Greinplast
Lezard
Розробка сайту IhorKo Будівельні маркети Львів - Брюховичі ☎ Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380633475575, © 2024