МАГАЗИНИ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Львів, вул. Л. Кобилиці 13, Брюховичі, вул. Львівська 3В

Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380634755575

Львів / Брюховичі
понеділок - пʼятниця: 08:00–18:00
субота: 08:00-14:00 / 08:00-15:00
неділя: зачинено


  • ГІ-1 ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ «ПРЕМІУМ-БАР’ЄР» ДВОКОМПОНЕНТНА

ГІ-1 ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ «ПРЕМІУМ-БАР’ЄР» ДВОКОМПОНЕНТНА

  • Виробник: БудМікс
  • Модель: ГІ-1 ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ «ПРЕМІУМ-БАР’ЄР» ДВОКОМПОНЕНТНА
  • Наявність: 100

0.00 грн

- +

ГІ-1 ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ «ПРЕМІУМ-БАР’ЄР»
ДВОКОМПОНЕНТНА ЕЛАСТИЧНА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ

 

ОПИС:

ГІ-1 – двокомпонентна високо еластична суміш на основі цементних та полімерних в’яжучих з наповнювачами. Призначена для виконання гідроізоляції та захисту бетонних чи цегляних поверхонь всередині та зовні приміщень. Гідроізоляція високоеластична двокомпонентна, полімер-цементна, з наповнювачами та мікроармуванням. Витримує постійну дію води до 5 БАР. Придатна для терас, оброблення цоколів, басейнів та ін. Для зовнішніх та внутрішніх робіт. Комплект (каністра 10л-1шт. + мішок  25кг - 1шт.)

 

ЗАСТОСУВАННЯ

ГІ-1 – двокомпонентна високо еластична суміш на основі цементних та полімерних в’яжучих з наповнювачами. Призначена для виконання гідроізоляції та захисту бетонних чи цегляних поверхонь всередині та зовні приміщень. Стійка до стирання та дії розбавлених кислот і лугів. Наноситься з боку можливого поступлення води.

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Основа повинна бути міцною, рівною, сухою, очищеною від забруднень, фарби, крихких ділянок. Поверхні з підвищеним водопоглинанням обробити ґрунтівкою Г–1, згід- но інструкції. Перед застосуванням основу злегка зволожити (не допускати утворення калюж чи плівки води).

 

ПРИГОТУВАННЯ

Компонент Б влити в чисту посудину. Додати компонент А. Ретельно перемішати при малих обертах до отримання однорідної маси. Витримати 3–5 хв. та знову перемішати. Міксер промити одразу після перемішування!

 

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Розчинову суміш наносити за допомогою шпателя в один або два шари (див. таблицю). Нанесення другого шару можливе після легкого підсихання попереднього (при натисканні пальцем не липне). У місцях можливого виникнення тріщин (кути, стики, старі тріщини тощо) у перший шар вдавити армуючу сітку зі скловолокна та прикрити її наступним шаром гідроізоляції. При потребі отримане покриття можна загладити злегка зволоженим шпателем. Нанесене покриття до повного затвердіння (1 – 2 доби, залежно від температури та вологості) оберігати від впливу морозу та дощу. Технологічне пересування можливе через 24 год. після нанесення, наклеювання плитки – через 2 доби, нанесення інших покриттів – через 7 діб. Допускається використовувати дану розчинову суміш, як клей.

 

Умови

Товщина шару, мм

Періодичне зволоження (тераси,балкони тощо)

2,0-3,0

(один шар)

Постійне зволоження

(фундаменти)

2,0-3,0

(один шар)

Постійне зволоження з тиском води (басейни)

5,0

(два шари)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватися.

Виробник гарантує відповідність продукції декларованим технічним характеристикам при умові дотримання правил транспортування, зберігання та дотримання даної інструкції.

За використання матеріалу не за призначенням виробник відповідальності не несе.

 

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

ГІ-2, ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ, «НОРМАЛ-ПРЕМІУМ», ДВОКОМПОНЕНТНА, ЕЛАСТИЧНА, ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ

Knauf
IFcem
СТОУНЛАЙТ
Sniezka
Будмікс
YTONG
Aeroc
Intertool
Greinplast
Lezard
Розробка сайту IhorKo Будівельні маркети Львів - Брюховичі ☎ Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380633475575, © 2024