МАГАЗИНИ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Львів, вул. Л. Кобилиці 13, Брюховичі, вул. Львівська 3В

Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380634755575

Львів / Брюховичі
понеділок - пʼятниця: 08:00–18:00
субота: 08:00-14:00 / 08:00-15:00
неділя: зачинено


  • FS-4 ФАРБА «FASSADE STANDART» (14 кг) ФАСАДНА ЛАТЕКСНА

FS-4 ФАРБА «FASSADE STANDART» (14 кг) ФАСАДНА ЛАТЕКСНА

  • Виробник: БудМікс
  • Модель: FS-4 ФАРБА «FASSADE STANDART» (14 кг) ФАСАДНА ЛАТЕКСНА
  • Наявність: 100

0.00 грн

- +

FS-4 ФАРБА «FASSADE STANDART» 

ФАСАДНА ДИСПЕРСІЙНА ЛАТЕКСНА

 

ОПИС:

FS-4 - Дисперсійна латексна фасадна фарба для зовнішніх та внутрішніх робіт, паропроникна, відрізняється стійкістю до атмосферних впливів, високою адгезією і хорошими декоративними властивостями. Фарба фасадна латексна для зовнішніх та внутрішніх робіт. Паропроникна, відрізняється стійкістю до атмосферних впливів, високою адгезією і хорошими декоративними властивостями. Використовується для фарбування систем утеплення фасадів.

 

ПЕРЕВАГИ:

  • біла
  • для зовнішніх та внутрішніх робіт
  • економічна
  • висока адгезія
  • атмосферостійка

 

ЗАСТОСУВАННЯ

Дисперсійна латексна фасадна фарба для зовнішніх та внутрішніх робіт, паропроникна, відрізняється стійкістю до атмосферних впливів, високою адгезією і хорошими декоративними властивостями. Придатна для фарбування цементної штукатурки, бетону та пінобетону, цегли, а також по гіпсових основах, гіпсокартону, ДВП, ДСП, QSB і OSB, фанері, дереву і шпалерах в середині приміщень. Не містить розчинників.

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Поверхня повинна бути міцною, чистою, сухою та придатною для обробки. Нетривкі старі покриття, забруднення та висоли слід старанно видалити. Свіжа цементна штукатурка повинна бути витримана мінімум 28 днів. Тріщини на поверхні розшити і зашпаклювати фасадною шпаклівкою. Поверхні обробити глибоко проникаючою ґрунтівкою ТМ «БУДМІКС» Г-1, згідно інструкції. Міцні алкідні та масляні покриття зашкурити і знепилити. Уражені грибками місця очистити і обробити антисептичним засобом ТМ «БУДМІКС» Г-4, згідно інструкції

 

ПРИГОТУВАННЯ

Кольорування: Можливе будь-яким барвником, призначеним для колорування акрилових фарб, а також на спеціалізованому обладнанні для тонування фарб.

 

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Перед використанням ретельно перемішати. Наносити на поверхню щіткою, валиком або фарборозпилювачем (включаючи безповітряний спосіб) в 2 шари: 1 шар - фарбу рекомендується розбавити щонайбільше 10% води; 2 шар - фарбу при можливості не розбавляти. Час висихання кожного шару 1-2 години, повне висихання - 24 години, при температурі основи +20°С та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах терміни висихання та витримки можуть змінитись, при зменшенні температури час збільшиться. При нанесенні безповітряним розпиленням використовувати сопло діаметром 0,45-0,66 мм і тиск 160-180 бар. При нанесенні методом повітряного розпилення розводити водою до робочої густини і використовувати сопло 2 мм.

 

КОЛОРУВАННЯ: Можливе будь-яким барвником, призначеним для колорування акрилових фарб, а також на спеціалізованому обладнанні для тонування фарб.

 

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ТА УТИЛІЗАЦІЯ: Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі відразу промити їх чистою водою. Не виливати фарбу у каналізацію, водойми чи на ґрунт. Залишки висохлої фарби утилізуються, як звичайне будівельне сміття.

 

ЗБЕРІГАННЯ: У щільно закритій тарі, в складських приміщеннях при температурі від +5°С до +30°С, запобігати потраплянню прямих сонячних променів на тару. Гарантійний термін зберігання в герметичній заводській упаковці 24 місяці.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

FS-4, ФАРБА, «FASSADE STANDART», ФАСАДНА, ЛАТЕКСНА

Knauf
IFcem
СТОУНЛАЙТ
Sniezka
Будмікс
YTONG
Aeroc
Intertool
Greinplast
Lezard
Розробка сайту IhorKo Будівельні маркети Львів - Брюховичі ☎ Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380633475575, © 2024