МАГАЗИНИ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Львів, вул. Л. Кобилиці 13, Брюховичі, вул. Львівська 3В

Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380634755575

Львів / Брюховичі
понеділок - пʼятниця: 08:00–18:00
субота: 08:00-14:00 / 08:00-15:00
неділя: зачинено


  • Газобетонний блок СТОУНЛАЙТ 600x200x150 мм

Газобетонний блок СТОУНЛАЙТ 600x200x150 мм

  • Виробник: СТОУНЛАЙТ
  • Модель: Газобетонний блок СТОУНЛАЙТ 600x200x150 мм
  • Наявність: 100

0.00 грн

- +

ГАЗОБЕТОННИЙ БЛОК СТОУНЛАЙТ 600x200x150 мм

 

Блоки СТОУНЛАЙТ  - це блоки з газобетону або газоблоку. Газобетон (газосилікат) - один з найпопулярніших будівельних матеріалів для зведення стін і перегородок в малоповерховому будівництві. Газоблок СТОУНЛАЙТ - це пористий бетон, який виготовляється шляхом змішування цементу, води, кварцового піску, вапна і додавання алюмінієвої пудри як газоутворювача. При змішуванні відбувається виділення водню, і при застиганні бульбашки газу утворюють велику кількість пор. Для якості газобетону велике значення має використовується сировина і дотримання технології виробництва. Ось саме цим, в основному і відрізняється газобетон від різних виробників. Виробництво блоків СТОУНЛАЙТ відповідає європейським стандартам якості.

 

Блоки перегородкові СТОУНЛАЙТ  використовуються для зведення несучих конструкцій будівель, оскільки не розраховані на ті навантаження, яким піддаються зовнішні та опорні елементи споруди. Ідеальне рішення для зведення міжквартирних і міжкімнатних перегородок. Міжкімнатні перегородки, виконані з газобетонних перегородкових блоків СТОУНЛАЙТ мають ряд переваг: Економлять обсяг приміщення, мають гарну звуко-, тепло- ізоляцією, пожежостійкість. Газобетон СТОУНЛАЙТ ™ за своїми властивостями набагато більш економічний, ніж традиційні матеріали для будівництва. Витрата коштів на будівництво, при використанні газобетону приблизно на 30% менше, ніж при використанні, наприклад, цегли.

 

Властивості СТОУНЛАЙТ об'єднують комплекс переваг і характеристик наявних у цілої групи будівельних матеріалів:

 

Теплоізоляційні властивості СТОУНЛАЙТ обумовлені пористою структурою. Огороджувальні конструкції з блоків СТОУНЛАЙТ в 3-5 разів тепліше ніж із цегли. Взимку вони запобігають значним втратам тепла, а влітку дозволяють уникнути занадто високих температур, тобто створюють сприятливий мікроклімат. В процесі експлуатації таких конструкцій енерговитрати зменшуються на 25-30%. Використання клейового складу, а не будівельного розчину для кладки блоків СТОУНЛАЙТ підвищує термічний опір стіни на 20%.

 

Оброблюваність. Блоки СТОУНЛАЙТ легко піддаються механічній обробці: їх можна пиляти, стругати, свердлити, фрезерувати, використовуючи при цьому звичайні інструменти, що застосовуються для обробки деревини. За допомогою ручної пилки блокам СТОУНЛАЙТ легко надати будь-яку конфігурацію. За допомогою побутової електродрилі зі змінними насадками можна легко прорізати канали і отвори під електропроводку, розетки, трубопроводи і т.д. Конструктивна міцність блоків СТОУНЛАЙТ - клас від B 1,5 до В 3,5, а значить, їх можна використовувати в якості несучих стін при будівництві 2-3 поверхових об'єктів з пустотними плитами перекриття, а при каркасному і каркасно-монолітному будівництві (не несучі стіни) зводити будівлі без обмеження поверхів.

 

Пожежостійкість.  Блоки СТОУНЛАЙТ - вогнестійкий, негорючий матеріал, на відміну від дерева, і відповідає першому ступеню вогнестійкості. Матеріал можна використовувати для теплової ізоляції промислового обладнання при температурі ізолюючої поверхні до +400 ° С.

 

Морозостійкість.  Висока морозостійкість блоків СТОУНЛАЙТ забезпечується капілярно-пористою будовою, що гарантує довговічність будівель і споруд навіть при будівництві в районах півночі.

 

Екологічність.  Блоки СТОУНЛАЙТ мають низький вміст природних радіонуклідів, не містять радіоактивних і канцерогенних речовин, важких металів та інших шкідливих речовин, що підтверджено відповідним санітарно-епідеміологічним Висновки.

 

Звукоізоляція.  Блоки СТОУНЛАЙТ надійно захищають від шумів. Особливо добре блоки СТОУНЛАЙТ поглинають низькі шумові частоти.

 

Низька усадка при висиханні  гарантує довговічність стін і перегородок, цілісність штукатурного і/або оздоблювального шару.

 

Характеристики

Вага блоку, кг - 12

Кількість м3 в піддоні - 2,16

Призначення блоку - перегородковий

Торцева грань - гладка

Щільність кг/куб.м - 500

Товщина, мм - 150

Довжина, мм - 600

Висота, мм - 200

Клас міцності - B 2,5

Морозостійкість - F 35

Теплопровідність, Вт / (м · ° С) - 0,12

Країна виробник - Україна

 

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Газобетонний блок СТОУНЛАЙТ 600x200x150 мм

Knauf
IFcem
СТОУНЛАЙТ
Sniezka
Будмікс
YTONG
Aeroc
Intertool
Greinplast
Lezard
Розробка сайту IhorKo Будівельні маркети Львів - Брюховичі ☎ Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380633475575, © 2024