МАГАЗИНИ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Львів, вул. Л. Кобилиці 13, Брюховичі, вул. Львівська 3В

Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380634755575

Львів / Брюховичі
понеділок - пʼятниця: 08:00–18:00
субота: 08:00-14:00 / 08:00-15:00
неділя: зачинено


  • ШП-1 ШТУКАТУРКА «МОЗАЇКА» - Інтер΄єр (4 кг)

ШП-1 ШТУКАТУРКА «МОЗАЇКА» - Інтер΄єр (4 кг)

  • Виробник: БудМікс
  • Модель: ШП-1 ШТУКАТУРКА «МОЗАЇКА» - Інтер΄єр (4 кг)
  • Наявність: 100

0.00 грн

- +

ШП-1 ШТУКАТУРКА «МОЗАЇКА»

ДЛЯ ВНУТРІШНІХ РОБІТ

 

ОПИС:

ШП-1 – штукатурка на основі полімерної дисперсії, забарвленого піску та модифікуючих добавок для створення декоративної фактури по бетонних, цементно-вапняних та цементно – піщаних основах, гіпсокартону, у системах утеплення фасадів. Штукатурка декоративна «МОЗАЇКА», полімерна, інтер΄єрна (коридори, сходові марші, цоколі та ін.) Фракція зерна 1,2 мм.

 

ПЕРЕВАГИ:

  • для внутрішніх робіт
  • стійка до стирання та механічних пошкоджень
  • легко чиститься водою

 

ЗАСТОСУВАННЯ

ШП-1 – штукатурка на основі акрилової дисперсії, забарвленого піску та модифікуючих добавок для створення декоративної фактури по бетонних, цементно-вапняних та цементно – піщаних основах, гіпсокартону, у системах утеплення фасадів. Використовується на основах, які піддаються можливим механічним впливам, а також на основах з підвищеними експлуатаційними навантаженнями (коридори, сходові марші, цоколі і т. п.).

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Основа повинна бути рівною та міцною, очищеною від забруднень, залишків фарб, жирів, крихких ділянок. За 4 години до нанесення штукатурки підготовлену основу обробити ґрунтувальною фарбою ГФ - 1, яку рекомендується закольорувати в тон мозаїки.

 

ПРИГОТУВАННЯ

ШП-1 виготовляється у вигляді суміші, готової до використання. Перед початком роботи вимішати вміст відра до отримання однорідної консистенції. При необхідності дозволяється додавання води не більше 5%.

 

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Готову суміш наносити за допомогою металевої терки або полутерка. Товщина нанесеного шару повинна відповідати товщині зерен наповнювача. Надмірне затирання може привести до неоднорідності забарвлення поверхні (плям). Час між початком та кінцем формування декоративного шару обмежений і залежить від якості підготовки основи, консистенції суміші, температури навколишнього середовища та вологості. При t 20°С та 60% вологості становить не менше 20 хв. Висока вологість та низька температура повітря значно збільшують час висихання штукатурки. Після нанесення штукатурка має молочно-голубий колір, який в процесі формування плівки зникає.

Технічні характеристики штукатурки та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов (t = 20°C, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Виробник гарантує відповідність продукції декларованим технічним характеристикам при умові дотримання правил транспортування, зберігання та дотримання даної інструкції.

За використання матеріалу не за призначенням виробник відповідальності не несе.

 

УВАГА!

Оберігати від морозу!

Штукатурку зберігати в щільно закритій тарі при температурі від +5°С до +30°С.

 

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

ШП-1, ШТУКАТУРКА, «МОЗАЇКА» - Інтер΄єр (4 кг)

Knauf
IFcem
СТОУНЛАЙТ
Sniezka
Будмікс
YTONG
Aeroc
Intertool
Greinplast
Lezard
Розробка сайту IhorKo Будівельні маркети Львів - Брюховичі ☎ Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380633475575, © 2024