МАГАЗИНИ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Львів, вул. Л. Кобилиці 13, Брюховичі, вул. Львівська 3В

Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380634755575

Львів / Брюховичі
понеділок - пʼятниця: 08:00–18:00
субота: 08:00-14:00 / 08:00-15:00
неділя: зачинено


  • Ш-8 ШПАКЛІВКА «ФАСАД-ФІНІШ» - СНІЖНО-БІЛА!

Ш-8 ШПАКЛІВКА «ФАСАД-ФІНІШ» - СНІЖНО-БІЛА!

  • Виробник: БудМікс
  • Модель: Ш-8 ШПАКЛІВКА «ФАСАД-ФІНІШ» - СНІЖНО-БІЛА!
  • Наявність: 100

0.00 грн

- +

Ш-8 ШПАКЛІВКА «ФАСАД-ФІНІШ» - СНІЖНО-БІЛА! 

ОПИС:

Ш-8 – суха шпаклювальна суміш на основі білого цементу з наповнювачами, модифікаторами та спеціальними добавками для фінішного вирівнювання бетонних та штукатурених поверхонь, гіпсокартону тощо всередині та зовні приміщень, стійка до дії вологи. ШПАКЛІВКА ФАСАДНА фінішна. На основі білого цементу з полімерними модифікованими добавками, водовідпірна, морозостійка. Для виконання декоративних фактурних поверхонь з перепадами висоти шару 3-5 мм.

 

ПЕРЕВАГИ:

  • сніжно білого кольору
  • водовідпірна
  • морозостійка
  • зручна у застосуванні

 

ЗАСТОСУВАННЯ

Ш-8 – суха шпаклювальна суміш на основі білого цементу з наповнювачами, модифікаторами та спеціальними добавками для фінішного вирівнювання бетонних та штукатурених поверхонь, гіпсокартону тощо всередині та зовні приміщень, стійка до дії вологи. Придатна для виконання декоративних фактурних поверхонь з перепадами висоти шару 3-5 мм.

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від забруднень, фарби та крихких ділянок. При необхідності обробити ґрунтівкою Г-1, згідно інструкції.

 

ПРИГОТУВАННЯ

Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати.

 

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Розчинову суміш нанести на основу за допомогою шпателя. Загладити поверхню войлочною теркою або після висихання прошліфувати дрібнозернистим наждачним папером, сіткою або шліфувальною губкою. При створенні декоративної поверхні рівномірно нанесений шар розчинової суміші обробити фактурним валиком або спеціальним інструментом.

Для отримання максимально якісної поверхні рекомендується перших три дні захищати нанесений шар від пересихання, дощу та перетягів. У спекотну чи вітряну погоду перші три дні рекомендовано періодично зволожувати поверхню чистою водою. Отриману поверхню можна фарбувати будь-якими фарбами для стін та стелі після повного затвердіння шпаклівки, але не раніше 7 діб після нанесення.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Виробник гарантує відповідність продукції декларованим технічним характеристикам при умові дотримання правил транспортування, зберігання та дотримання даної інструкції.

За використання матеріалу не за призначенням виробник відповідальності не несе.

 

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Ш-8, ШПАКЛІВКА, «ФАСАД-ФІНІШ», - СНІЖНО-БІЛА!

Knauf
IFcem
СТОУНЛАЙТ
Sniezka
Будмікс
YTONG
Aeroc
Intertool
Greinplast
Lezard
Розробка сайту IhorKo Будівельні маркети Львів - Брюховичі ☎ Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380633475575, © 2024