МАГАЗИНИ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Львів, вул. Л. Кобилиці 13, Брюховичі, вул. Львівська 3В

Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380634755575

Львів / Брюховичі
понеділок - пʼятниця: 08:00–18:00
субота: 08:00-14:00 / 08:00-15:00
неділя: зачинено


  • К-9 КЛЕЙ «ФАСАД-УНІВЕРСАЛ» ДЛЯ СИСТЕМ УТЕПЛЕННЯ ТИПУ «БЕТОЛЬ»

К-9 КЛЕЙ «ФАСАД-УНІВЕРСАЛ» ДЛЯ СИСТЕМ УТЕПЛЕННЯ ТИПУ «БЕТОЛЬ»

  • Виробник: БудМікс
  • Модель: К-9 КЛЕЙ «ФАСАД-УНІВЕРСАЛ» ДЛЯ СИСТЕМ УТЕПЛЕННЯ ТИПУ «БЕТОЛЬ»
  • Наявність: 100

0.00 грн

- +

К-9 КЛЕЙ «ФАСАД-УНІВЕРСАЛ»

ДЛЯ СИСТЕМ УТЕПЛЕННЯ ТИПУ «БЕТОЛЬ»

 

ОПИС:

К-9 – полімерцементна модифікована суха суміш з наповнювачами та мікроволокном для закріплення теплоізоляційних плит з пористого бетону на бетонних, цегляних, поштукатурених поверхнях та виконання гідрозахисного армованого шару в системах утеплення фасадів типу «БЕТОЛЬ». Клей універсальний для приклейки утеплюючих плит типу «Бетоль» та перетяжки сітки в системах утеплення фасадів

 

ПЕРЕВАГИ:

  • для зовнішніх та внутрішніх робіт
  • атмосферостійкий
  • екологічно чистий
  • зручний у використанні

 

ЗАСТОСУВАННЯ

К-9 – полімерцементна модифікована суха суміш з наповнювачами та мікроволокном для закріплення теплоізоляційних плит з пористого бетону на бетонних, цегляних, поштукатурених поверхнях та виконання гідрозахисного армованого шару в системах утеплення фасадів типу «БЕТОЛЬ».

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від забруднень та крихких ділянок. Нерівності більше 10 мм виправити цементно-піщаним розчином за добу до початку робіт. При потребі укріпити ґрунтівкою Г-1, згідно інструкції. Усю підготовку основи виконувати відповідно до вимог ДБН В.2.6-22:2001, ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та вимог технологічного регламенту улаштування систем утеплення фасадів БЕТОЛЬ.

 

ПРИГОТУВАННЯ

Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати.

 

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Приклеювання теплоізоляційних плит.

 

Плити встановлювати горизонтально по довжині. Вертикальні сторони зміщувати відносно суміжних плит. Перед приклеюванням плити підігнати насухо з товщиною шва не більше 2 мм. На кутах будівель плити влаштовувати з перев’язкою. Перший шар плит має бути на висоті 50 см від ґрунту. При приклеюванні на рівних поверхнях клей наносити на всю поверхню плити за допомогою шпателя з розміром зубців 10х10 мм. При нерівних поверхняхклей наносити смугою по периметру плити на відстані 3 см від краю з розривами, щоб не утворилися повітряні пробки. По центру плити сформувати 3-5 грудок клею так, щоб приклеєною була поверхня не менше 50% від загальної. Після нанесення клею на плиту ковзаючим рухом її притиснути до стіни рівною площиною із суміжними плитами. Залишки клею на торцях забрати. Через 3 доби нерівності між плитами необхідно усунути за допомогою терки із шліфувальною сіткою. Після цього провести механічне закріплення (дюбелювання) та влаштування  гідрозахисного шару. Виконання захисного армованого шару допускається не раніше 3-х діб після приклеювання плит. При виконанні робіт рекомендовано застосування спеціальної терки, один бік якої має квадратні зубці 10х10 мм. Наносити клей на всю поверхню плити гладкою стороною терки. Наносити клей на всю поверхню плити гладкою стороною терки. Наносити суцільною смугою на ширину армованої сітки. Формувати гребені зубчастою стороною. Терку тримати під кутом близько 60° до плити. Гладкою стороною втиснути сітку в клей та прогладити, щоб сітка повністю втопилася в клей. Не допускати складок та пухирів. Перекривання сусідніх смуг сітки повинно бути не менше 10 см. Нанесення наступних покриттів по створеному армованому шару допускається не раніше 3-х діб. При виконанні робіт протягом перших 3-х діб не допускати пересихання поверхні.

 

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі. Гарантійний термін – 12 місяців від дати виробництва.

 

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов (t=20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватися.

 

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

К-9 КЛЕЙ, «ФАСАД-УНІВЕРСАЛ», ДЛЯ СИСТЕМ УТЕПЛЕННЯ ТИПУ «БЕТОЛЬ»

Knauf
IFcem
СТОУНЛАЙТ
Sniezka
Будмікс
YTONG
Aeroc
Intertool
Greinplast
Lezard
Розробка сайту IhorKo Будівельні маркети Львів - Брюховичі ☎ Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380633475575, © 2024