МАГАЗИНИ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Львів, вул. Л. Кобилиці 13, Брюховичі, вул. Львівська 3В

Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380634755575

Львів / Брюховичі
понеділок - пʼятниця: 08:00–18:00
субота: 08:00-14:00 / 08:00-15:00
неділя: зачинено


  • Ш-7 ШТУКАТУРКА «ФАСАД-ШУБА-НОРМАЛ»

Ш-7 ШТУКАТУРКА «ФАСАД-ШУБА-НОРМАЛ»

  • Виробник: БудМікс
  • Модель: Ш-7 ШТУКАТУРКА «ФАСАД-ШУБА-НОРМАЛ»
  • Наявність: 100

0.00 грн

- +

Ш-7 ШТУКАТУРКА «ФАСАД-ШУБА-НОРМАЛ»

 

ОПИС:

Ш-7 – штукатурка на основі білого цементу з інертними неорганічними наповнювачами та полімерними модифікованими добавками для створення декоративної фактури типу «Шуба» по бетонних, цементно-піщаних, цементно-вапняних поверхнях, а також по армованих шарах в системах утеплення фасадів. Штукатурка декоративна «ШУБА». На основі білого цементу з полімерними модифікованими добавками, водовідпірна, морозостійка. Фракція зерна 1,5 або 2,0мм. Для зовнішніх та внутрішніх робіт

 

ПЕРЕВАГИ:

  • на основі білого цементу
  • для зовнішніх та внутрішніх робіт
  • водовідпірна, морозостійка
  • зручна у нанесенні та затиранні

 

ЗАСТОСУВАННЯ

Ш-7 – штукатурка на основі білого цементу з інертними неорганічними наповнювачами та полімерними модифікованими добавками для створення декоративної фактури типу «Шуба» по бетонних, цементно-піщаних, цементно-вапняних поверхнях, а також по армованих шарах в системах утеплення фасадів. Штукатурка придатна під подальше фарбування. Для зовнішніх і внутрішніх робіт.

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Основа повинна бути рівною, міцною, очищеною від забруднень, залишків фарб, жирів, крихких ділянок. При потребі обробити ґрунтовкою Г-1, згідно інструкції. Армовані поверхні систем теплоізоляції, вапняні чи вапняно-цементні основи попередньо обробити грунтувальною фарбою ГФ-1 за 4 години до нанесення штукатурки.

 

ПРИГОТУВАННЯ

Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. і повторно перемішати. Для забезпечення якісного покриття при замішуванні використовувати весь вміст мішка і постійно дотримуватися однакового співвідношення вода/суміш.

 

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Розчинову суміш наносити за допомогою металевої терки або полутерка. Після вирівнювання шару заданої товщини створити бажану фактуру поверхні за допомогою пластикової терки. Час до формування фактури (5-10 хв.) визначається візуально: пластикову терку злегка притиснути до поверхні і оглянути - на терку не має налипати розчинова суміш.

Час між початком та кінцем формування фактури обмежений і залежить від якості підготовки основи, консистенції суміші, температури навколишнього середовища і вологості. При t 20°С і 60% вологості становить не менше 30 хв. Не допускати пересихання країв нанесеної розчинової суміші - при нанесенні наступної смуги штукатурки стики будуть помітні - виконувати роботи методом «мокрий по мокрому». Фарбування можна проводити будь-якими фасадними фарбами не раніше, ніж через 3 доби після нанесення штукатурки.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов (t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Виробник гарантує відповідність продукції декларованим технічним характеристикам при умові дотримання правил транспортування, зберігання та дотримання даної інструкції.

За використання матеріалу не за призначенням виробник відповідальності не несе.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Ш-7, ШТУКАТУРКА, «ФАСАД-ШУБА-НОРМАЛ», БІЛА!

Knauf
IFcem
СТОУНЛАЙТ
Sniezka
Будмікс
YTONG
Aeroc
Intertool
Greinplast
Lezard
Розробка сайту IhorKo Будівельні маркети Львів - Брюховичі ☎ Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380633475575, © 2024