МАГАЗИНИ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Львів, вул. Л. Кобилиці 13, Брюховичі, вул. Львівська 3В

Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380634755575

Львів / Брюховичі
понеділок - пʼятниця: 08:00–18:00
субота: 08:00-14:00 / 08:00-15:00
неділя: зачинено


  • Ш-5 ШТУКАТУРКА «КОРОЇД-НОРМАЛ» - СІРА!

Ш-5 ШТУКАТУРКА «КОРОЇД-НОРМАЛ» - СІРА!

  • Виробник: БудМікс
  • Модель: Ш-5 ШТУКАТУРКА «КОРОЇД-НОРМАЛ» СІРА!
  • Наявність: 100

0.00 грн

- +

Ш-5 ШТУКАТУРКА «КОРОЇД-НОРМАЛ»

ДЕКОРАТИВНА, МІНЕРАЛЬНА, ЗЕРНО 2 АБО 2,5 ММ

 

ОПИС:

Ш-5 – штукатурна суміш на основі сірого цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для створення декоративної фактури типу «Короїд» по бетонних, цементно-піщаних, цементно-вапняних основах, а також по армованих шарах у системах утеплення фасадів. Штукатурка декоративна «Короїд». На основі білого цементу з полімерними модифікованими добавками, морозостійка. Фракція зерна 2,0 або 2,5,мм. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

ПЕРЕВАГИ:

  • для зовнішніх та внутрішніх робіт
  • морозостійка
  • економічна формула
  • на основі сірого цементу

 

ЗАСТОСУВАННЯ

Ш-5 – штукатурна суміш на основі білого цементу з наповнювачами та полімерними модифікаторами для створення декоративної фактури типу «Короїд» по бетонних, цементно-піщаних, цементно-вапняних основах, а також по армованих шарах у системах утеплення фасадів. Штукатурка придатна під подальше фарбування. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Основа повинна бути рівною, міцною, очищеною від забруднень, залишків фарб, жирів, крихких ділянок. Вапняні чи вапняно-цементні основи рекомендовано попередньо обробити грунтівкою Г-1, згідно інструкції. За 4 години до нанесення штукатурки підготовлену основу рекомендовано обробити ґрунтувальною фарбою ГФ-1.

 

ПРИГОТУВАННЯ

Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати. Для забезпечення якісного покриття при замішуванні використовувати увесь вміст мішка та постійно дотримуватись однакового співвідношення вода/суміш.

 

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Розчинову суміш наносити за допомогою металевої терки або полутерка. Після вирівнювання шару до заданої товщини зерна створити бажану фактуру поверхні за допомогою пластикової терки.

Час до формування фактури (5-15 хв.) визначається візуально: пластикову терку злегка притиснути до поверхні та оглянути – на терку не має налипати розчинова суміш. Час між початком та кінцем формування фактури обмежений і залежить від якості підготовки основи, консистенції суміші, температури навколишнього середовища та вологості. При t 20°С та 60% вологості становить не менше 30 хв. Не допускати пересихання країв нанесеної розчинової суміші – при нанесенні наступної смуги штукатурки стики будуть помітні – виконувати роботи методом «мокрий по мокрому». Фарбування можна проводити будь-якими фасадними фарбами не раніше, як через 3 доби після нанесення штукатурки.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Виробник гарантує відповідність продукції декларованим технічним характеристикам при умові дотримання правил транспортування, зберігання та дотримання даної інструкції.

За використання матеріалу не за призначенням виробник відповідальності не несе.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Ш-5, ШТУКАТУРКА, «КОРОЇД-НОРМАЛ», ДЕКОРАТИВНА, МІНЕРАЛЬНА, ЗЕРНО 2 АБО 2.5 ММ, СІРА

Knauf
IFcem
СТОУНЛАЙТ
Sniezka
Будмікс
YTONG
Aeroc
Intertool
Greinplast
Lezard
Розробка сайту IhorKo Будівельні маркети Львів - Брюховичі ☎ Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380633475575, © 2024