МАГАЗИНИ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Львів, вул. Л. Кобилиці 13, Брюховичі, вул. Львівська 3В

Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380634755575

Львів / Брюховичі
понеділок - пʼятниця: 08:00–18:00
субота: 08:00-14:00 / 08:00-15:00
неділя: зачинено


  • К-3 КЛЕЙ «ФАСАД-НОРМАЛ» (Білий) !

К-3 КЛЕЙ «ФАСАД-НОРМАЛ» (Білий) !

  • Виробник: БудМікс
  • Модель: К-3 КЛЕЙ «ФАСАД-НОРМАЛ»
  • Наявність: 100

0.00 грн

- +

К-3 КЛЕЙ «ФАСАД-НОРМАЛ»

ДЛЯ ПЕРЕТЯЖКИ АРМУВАЛЬНОЇ СІТКИ В СИСТЕМАХ УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ

 

ОПИС:

К-3 – цементно-піщана суміш з наповнювачами, модифікаторами та мікроармуванням для виконання захисного армувального шару по пінополістирольних та мінераловатних плитах при влаштуванні систем утеплення фасадів. Клей еластичний, морозостійкий, водовідпірний з армуючим волокном для перетяжки сітки по пінопласту в системах утеплення фасадів. На основі полімерів. Білий!

 

ПЕРЕВАГИ:

  • для зовнішніх та внутрішніх робіт
  • морозостійкий, водовідпірний
  • з полімерами (рпп)
  • підвищені міцність та адгезія до поверхонь

 

ЗАСТОСУВАННЯ

К-3 – цементно-піщана суміш з наповнювачами, модифікаторами та мікроармуванням для виконання захисного армувального шару по пінополістирольних та мінераловатних плитах при влаштуванні систем утеплення фасадів.

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від забруднень. Якщо пінополістирольні плити тривалий час піддавалися впливу сонячного проміння, зачистити верхній пошкоджений шар. Механічна зачистка мінераловатних плит не допускається.

 

ПРИГОТУВАННЯ

Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати.

 

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Виконання захисного армувального шару допускається не раніше 3-х діб після приклеювання плит. При виконанні робіт рекомендовано застосування спеціальної терки, один бік якої має квадратні зубці 10х10 мм. Наносити клей на всю поверхню плити гладкою стороною терки. Наносити клей на всю поверхню плити глаадкою стороною терки. Наносити суцільною смугою на ширину армувальної сітки. Формувати гребені зубчастою стороною. Терку тримати під кутом близько 60° до плити. Гладкою стороною втиснути сітку в клей та прогладити, щоб сітка повністю втопилася в клей. Не допускати складок та пухирів. Перекривання сусідніх смуг сітки повинно бути не менше 10 см. Нанесення наступних покриттів по створеному армувальному шару допускається не раніше 3-х діб. При виконанні робіт протягом перших 3-х діб не допускати пересихання поверхні.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватися.

Виробник гарантує відповідність продукції декларованим технічним характеристикам при умові дотримання правил транспортування, зберігання та дотримання даної інструкції.

За використання матеріалу не за призначенням виробник відповідальності не несе.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

К-3 КЛЕЙ, «ФАСАД-НОРМАЛ», БІЛИЙ, ДЛЯ ПЕРЕТЯЖКИ АРМУВАЛЬНОЇ СІТКИ, В СИСТЕМАХ УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ

Knauf
IFcem
СТОУНЛАЙТ
Sniezka
Будмікс
YTONG
Aeroc
Intertool
Greinplast
Lezard
Розробка сайту IhorKo Будівельні маркети Львів - Брюховичі ☎ Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380633475575, © 2024