МАГАЗИНИ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Львів, вул. Л. Кобилиці 13, Брюховичі, вул. Львівська 3В

Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380634755575

Львів / Брюховичі
понеділок - пʼятниця: 08:00–18:00
субота: 08:00-14:00 / 08:00-15:00
неділя: зачинено


  • П-1 ПІДЛОГА «НІВЕЛІР» ДЛЯ ЗОВНІШНІХ ТА ВНУТРІШНІХ РОБІТ

П-1 ПІДЛОГА «НІВЕЛІР» ДЛЯ ЗОВНІШНІХ ТА ВНУТРІШНІХ РОБІТ

  • Виробник: БудМікс
  • Модель: П-1 ПІДЛОГА «НІВЕЛІР» ДЛЯ ЗОВНІШНІХ ТА ВНУТРІШНІХ РОБІТ
  • Наявність: 100

0.00 грн

- +

П-1 ПІДЛОГА «НІВЕЛІР»

ДЛЯ ЗОВНІШНІХ ТА ВНУТРІШНІХ РОБІТ

 

ОПИС:

П-1 – самовирівнююча суміш на основі цементу з інертними неорганічними наповнювачами та полімерними модифікаторами для вирівнювання горизонтальних основ під різноманітні покриття — плитку, паркет, лінолеум, ковролін, ламінат тощо. Самовирівнююча полімер-цементна суміш для підлоги, товщина шару від 3 до 10 мм. Стійка до стирання гладка поверхня, придатна під «теплі підлоги». Для зовнішніх та внутрішніх робіт

 

ПЕРЕВАГИ:

  • для зовнішніх та внутрішніх робіт
  • стійка до стирання
  • товщина шару від 3 до 10 мм
  • гладка поверхня

 

ЗАСТОСУВАННЯ

П-1 – самовирівнююча суміш на основі цементу з інертними неорганічними наповнювачами та полімерними модифікаторами для вирівнювання горизонтальних основ під різноманітні покриття — плитку, паркет, лінолеум, ковролін, ламінат тощо. Розрахована на екплуатацію з помірними механічними навантаженнями. П–1 може використовуватися для теплих підлог. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, залишків фарб та жирів. Місця можливого протікання (технологічні отвори, щілини) ретельно закрити. Приблизно за 4 години до нанесення основу обов'язково обробити грунтівкою Г-1, згідно інструкції.

 

ПРИГОТУВАННЯ

Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному механічному (при малих обертах) чи ручному перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. та повторно перемішати. Передозування води не допускається!

 

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Розчинову суміш виливати на основу смугами 50-60 см, починаючи від найдальшої стіни від входу. За допомогою широкого шпателя або терки розгорнути розчинову суміш до заданої товщини.

Після кожної другої або третьої смуги виливки поверхню прокатати голчатим валиком з висотою голок не менше 30 мм. На площах більше 20 м2 належить влаштовувати компенсаційні шви або повторити такі ж шви на основі. До затвердіння розчинової суміші поверхню оберігати від швидкого та нерівномірного висихання (перетяги, нагрівання тощо).

Через 24 години поверхня придатна для технологічного пересування. Керамічну плитку можна викладати через 3 доби. Фарбування та інші види покриттів – після повного висихання поверхні (приблизно 7 діб).

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов ( t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Виробник гарантує відповідність продукції декларованим технічним характеристикам при умові дотримання правил транспортування, зберігання та дотримання даної інструкції.

За використання матеріалу не за призначенням виробник відповідальності не несе.

 

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

П-1, ПІДЛОГА, «НІВЕЛІР», ДЛЯ ЗОВНІШНІХ ТА ВНУТРІШНІХ РОБІТ

Knauf
IFcem
СТОУНЛАЙТ
Sniezka
Будмікс
YTONG
Aeroc
Intertool
Greinplast
Lezard
Розробка сайту IhorKo Будівельні маркети Львів - Брюховичі ☎ Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380633475575, © 2024