МАГАЗИНИ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Львів, вул. Л. Кобилиці 13, Брюховичі, вул. Львівська 3В

Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380634755575

Львів / Брюховичі
понеділок - пʼятниця: 08:00–18:00
субота: 08:00-14:00 / 08:00-15:00
неділя: зачинено


  • В-1 ШТУКАТУРКА «ШТУК 1 - СТАРТ» ВАПНЯНА

В-1 ШТУКАТУРКА «ШТУК 1 - СТАРТ» ВАПНЯНА

  • Виробник: БудМікс
  • Модель: В-1 ШТУКАТУРКА «ШТУК 1 - СТАРТ» ВАПНЯНА
  • Наявність: 100

0.00 грн

- +

В-1 ШТУКАТУРКА «ШТУК 1 - СТАРТ»

ВАПНЯНА

ОПИС:

В-1 – вапняно-піщана суміш з наповнювачами та мікроармуванням для стартового вирівнювання поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх і зовнішніх робіт. Штукатурка вапняна стартова (ШТУК), для вирівнювання поверхонь товщиною шару до 15мм. Безпилове затирання.

 

ПЕРЕВАГИ:

  • відмінна паропроникність (ефект «дихаючої стіни»)
  • природній антисептик
  • з армувальним волокном
  • білого кольору

 

ЗАСТОСУВАННЯ

В-1 - вапняно–піщана суміш з наповнювачами та мікроармуванням для стартового вирівнювання поверхонь, що не зазнають деформацій (цегла, бетон, газобетон). Для внутрішніх і зовнішніх робіт.

 

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від забруднень, фарби та крихких ділянок. Будь-які поверхні перед нанесенням штуку обов'язково обробити силікатною грунтівкою Г-3, згідно інструкції, або змочити водою.

 

ПРИГОТУВАННЯ

Поступово засипати суміш у посудину з відміряною кількістю чистої води при одночасному ручному або механічному (при малих обертах) перемішуванні до отримання однорідної маси. Витримати 5 хв. і повторно перемішати.

 

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Розчинову суміш нанести на стіну за допомогою кельми або ковша. Надлишок розчину зібрати правилом. Затирання поверхні проводити дерев'яною або пластиковою теркою після підсихання. Час від нанесення до затирання залежить від поглинаючої здатності основи, консистенції розчинової суміші та температури повітря і визначається візуально: при помірному натисканні пальцем шар розчинової суміші не зміщується та не залишається на пальці. Подальша обробка штукатуреної поверхні (фінішне шпаклювання, фарбування) рекомендована не раніше 7 діб.

Технічні характеристики суміші та рекомендації з використання визначалися за стандартних умов (t = 20°С, вологість 65%) і в реальних умовах можуть змінюватись.

Виробник гарантує відповідність продукції декларованим технічним характеристикам при умові дотримання правил транспортування, зберігання та дотримання даної інструкції.

За використання матеріалу не за призначенням виробник відповідальності не несе.

 

УВАГА!

Вапно, що міститься в суміші, має лужні властивості. При проведенні робіт необхідно захищати відкриті ділянки шкіри та очі. При виникненні подразнення уражене місце промити великою кількістю води і звернутися до лікаря.

 

УВАГА!

Зберігати в сухих приміщеннях у непошкодженій тарі.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

В-1 ШТУКАТУРКА, «ШТУК 1 - СТАРТ», ВАПНЯНА

Knauf
IFcem
СТОУНЛАЙТ
Sniezka
Будмікс
YTONG
Aeroc
Intertool
Greinplast
Lezard
Розробка сайту IhorKo Будівельні маркети Львів - Брюховичі ☎ Львів: +380986440099, Брюховичі: +380676767583, +380633475575, © 2024